SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '15
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,600
Motori (kubik) :
1100.00
Viti :
2002
ID e produktit :
95501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 206: viti prodhimit 2002 fuqia motorrike 1150 kv benxine.makina ka AC ABS 4 airbeg xhama elektrik pasqyra elektrike.me gjith dokumentacionin e rregullt deri ne maj 2016.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zaxo
Hanover, Germany
00355685659602
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »