SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 200 disel
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '15
Lloji :
Mercedes 200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
ID e produktit :
95514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 200 disel me 10 muaj regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Çabër
049 678 848
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »