SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volvo V50
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '15
Lloji :
Volvo V50
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
ID e produktit :
95516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volvo V50 - vp 2007- 1,6 dizel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Orhan
Gjilan
044692281
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »