SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320d
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
277,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
95532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje shum te mirPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qahil
Viti
045 466638
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »