SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Doblo 1.9d 2002
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '15
Lloji :
Fiat Doblo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
95541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fiat Doblo 1.9d 2002 ka edhe 11 muaj regjistrim i ardhur nga italia , posedon libren e servisit kilometrat i ka te garantuara goma te reja ne gjendje shum te mir dhe shpenzim te vogla.Cmimi i diskutushem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkèmb
Istog
044473320 / 049227176
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »