SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel frontera 1992
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1992
ID e produktit :
95561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel frontera- 2.4 - 1992

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nazmi
Drenoc
044124211
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »