SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Kango 1.5D 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '15
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
157,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2006
ID e produktit :
95573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Kango 1.5 Disel ngjendje te rregullt me ulse mbrapa i sa po doganuar e i regjistruarPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prizren
045678608
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »