SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira NJOY 2.2DTI -04
Çmimi :
€4,650.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
95593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Zafira NJOY 2.2DTI-2004
REGJISTRIMI I DYT (2) NE RKS
VETURA POSEDON:

KLIM
ULSET E PARA ME NXEMHE
DRITA TE MJEGLLES
SENZOR MBRAPA
7 ULSE
KOMAND NE TIMON
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TELEFON TE INTEGRUAR (Immobiliser)
ABS ESP
MBYLLJE QENDRORE
AIRBAG X12
GOMA TE VERES
INTERIER SHUM TE PASTERT
HIDRUALIK

QMIMI 4650 I DISKUTUSHUM PER ME SHUM NE KONTAKTONI NE NUMRIN 049 78 21 87
PRESMI BLERS SERIOZ
Informata rreth publikuesit
Ruzhdi
Lipjan
049 782 187
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »