SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet audi a8
Çmimi :
€14,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '15
Lloji :
Audi A8
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2007
ID e produktit :
95599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a8 rks posen klim sensor para mprapa klim bord kompjuter tempomat fellen 18 drita led 4.2 quatro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
shkodran
Skënderaj
049522090
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »