SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Golf 5 2004
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
95604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 2004.
Ne super gjendje motorrike dhe gjenrike.
Super ekonomik konsumi 5.5 litra per 100km.
Karrika (sedilje) lekur
Te gjitha sherbimet te sapo kryera.
I sapo ardhur nga gjermania.
Eshte me tabela te Shqiperis dhe ka letrat deri me korrik 2016.
I gatshem per cdo prove.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Prishtinë
0682753295
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »