SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes(nderroj) peugeot 206
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
175,105
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
2001
ID e produktit :
95621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
peugeot 206 1.1 benzini viti 2001 e regjstruar deri 09.10.2016 nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
visar
Fushë Kosovë
049113507
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »