SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet motor cross aprilia 600 cc 1989
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
1989
ID e produktit :
95641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motor cros aprilia 600cc i doganuar i sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte me te gjitha seviset e kryera.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Toni
Prizren
049413623
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »