SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KERKOJME VETURA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
2000
ID e produktit :
95646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KERKOJME VETURA PER BLERJE
ME TABELA TE HUAJA
POASHTU ME TABELA VENDORE
SHITESIT MUND TE LAJMEROHEN PERMES EMAILIT rhr-126@hotmail.com POASHTU EDHE TEL.044934333
mundesisht te dergohen foto dhe te dhenat e vetures suaj.
Informata rreth publikuesit
Besi
Ferizaj
044934333
Ferizaj rr.brahim ademi (rr.prizerenit) [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »