SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Scenic 2002
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
95648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Scenit 1.9 Dci 2002 N' Gjendje Te Rregullt, Regjistrim Deri Me 04.11.2015

Pasqyret Elektronik
Xhamat Elektronik
Timoni Hidraulik
ABS
Klim
ESP
Informata rreth publikuesit
Edi
Pejë
+37744364253
Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »