SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford focus 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
117,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
95668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ford focus 2003 i ardhur nga gjermania goma te rej me alofelga serivis komplet te kryer ne gjermani i rujtun si mrena ashtu dhe jasht 117000 te kaluara klim AC centrall dritaret me rrym ekstra i rujtun,
049446434Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Prishtinë
049446434
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »