SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Cady 2007 - 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
95669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Cady 2007 - 1.9 TDI

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
qendrim
Malishevë
049630551
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »