SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FAWE
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen/VW Fox
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
159,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2008
ID e produktit :
95671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fave fox 1.2 benzin me klim i sapo ardhur nga zvicrra pa dogan shum ne gjendje te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elbasan
Kosovo
045-309-586
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »