SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha R6
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
Lloji :
Yamaha YZF-R6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
13,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2006
ID e produktit :
95678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Yamaha R6 2006 RKS Servisin e ka te krym komplet me goma te reja shum I rujtun044377007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Irfan
044377007
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »