SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1996
ID e produktit :
95698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a4 viti 1996 posedon klim gomat e reja regjistrim deri ne shkurt
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdrin
Paris, France
049505338
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »