SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET AUDI Q7
Çmimi :
€15,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '15
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
95720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje shume te mire teknike -Pa dogan2008SlinePanoram7Ulese3.0D

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ziko
Skënderaj
049109936
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »