SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ose nderrohet audi 100
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '15
Lloji :
Audi 100
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1991
ID e produktit :
95735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ose nderrohet audi 100 1991 abs 240175km gjamat elektronim pasqyret elektronik i doganuar po i qlajmruar nuk ka ndonje problem esht ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Gjakova
044 909 324
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »