SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Mercedes E320
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Lloji :
Mercedes 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2001
ID e produktit :
95743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes E320Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Liverpool
049872077
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »