SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kombi Mercedes-Benz
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '15
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1993
ID e produktit :
95746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi me ulse per udhtar ne gjendje shum te mir gomat e reja viti i prodhimit 1993 2.5 diesel regjistrim 1 vit . Per me shum kontakto ne telefon .049922376
Informata rreth publikuesit
goni
Te Bajska Trans [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »