SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '17
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
95747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Megani i RI shum pak i perdorur Ne gjendje perfekte.
Bej edhe ndrrime
Per Renault Megane Thirrni ne ket numer :045 266-716
Edhe ne te njejtin numer ne Viber : +37745266-716
Informata rreth publikuesit
Besnik
Ferizaj
049551335
Prelez i Muhaxherve [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »