SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran Highline Full extra 2006
Çmimi :
€8,800.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
95781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Touran 2.0 TDI DSG Highline full extra i po sa ardhur nga CH dhe me dogan dhe homologim!Vetura posedon: Karrika lekur dhe me nxemje , Klim dy-zonale , Xenon Bi-Xenon , Hallogenka , Pulla ne timon , senzor mbrapa , senzor kunder drites ne pasqyra , tempomat , fellne 17she te reja me goma poashtu te reja 90% , shtopa te seris Facelift etj etj me ni fjal vetura është full extra me te gjitha vetit qe i duhen një makine, dhe me kilometra të garantuara . poashtu vetura është me të gjitha serviset e kryera me kohë!Bëjm ndrrim me : Passat 3c , BMW e60 , golf 5 GT etj etjJu faleminderit per mirkuptim.!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Døni
Gjakova
044 129 222
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »