SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes jetta 1.9 tdi 1 vit rks automatik
Çmimi :
€7,600.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen/VW Jetta
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Karrige Elektrike
ID e produktit :
95794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes jetta 1.9 tdi automatik viti 2006 vetura posedon automatik tempomat ulset lkur ulset me nxemje komanda ne timon klima ac fellne ne rks deri me daten 22-05-2016 eshte ne emrin tim personal dhe vetura mund te perkthehet menjeher pa asnje problem nr i telit 044-234-686
Informata rreth publikuesit
dion_337
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »