SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 - 2012 - 2.0 TDI
Çmimi :
€18,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '15
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
70
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
95815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 Tdi 143cv manual 6marsh business FAP abs airbag radio cd micro sd bluetooth navigator cruise control PDC sensor parkimi sensor shiu xhama elektrik pasqyre elektrik dhe shum e shum optionale tjera. Makina ësht ne gjendje te rregullt me te gjitha sherbimet e kryera fellne '17 me goma te reja etj.. Shes 18.500€ ose bej ndrrim me banes ne Prishtin.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edonis
Carbonera, Veneto, Italy
045393906
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »