SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes- Benz 190
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '15
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
285,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1984
ID e produktit :
95825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte e mirembajtur dhe me gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpat
Pristina
049 535 125
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »