SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 1.4 disel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,500
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
ID e produktit :
95831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo
Informata rreth publikuesit
Salih
Lipjan
044100220
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »