SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet bmw 320 e46
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '17
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
95836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 320 e 46 Extra modifikim viti 98 komplet modifikim 2002 e servisuar komplet bej dhe ndrrim
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
049215257
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »