SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aprillia 125 cc
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
3,500
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2002
ID e produktit :
95858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes aprilla 125cc ne gjendje shum te mir po sa i ardhur nga zvicrra edhe doganen e ka te kryme me dokomente

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Minator
Rogovë
044232302
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »