SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel corsa
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
95877
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa ne gjendje te rregullt ka 4 dyer me klim dhe ka 1 vit sigurim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Argjend
049424465
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »