SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 525
Çmimi :
€8,200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '15
Lloji :
BMW 5 Series
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2004
ID e produktit :
95885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bmw 525 ne gjedje te rregull
Vetura posedon: klimatronik, fellga 18 zoll te M-paketes, xhama kollor, TV/Dvd, Navigacion, karrigat me nxemje, lekur e zeze, senzor parkingu, me te gjitha serviset e kryera si dhe gurtnet e ndrruara para 1 jave
Verejtje: vetura eshte 2004 model i 2006Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
044163192
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »