SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
95912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet polo 2002 1.9tdi di te kuqePer me shum ifo 044-636-011 ose 044-440-845

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fisnik
Prishtinë
044636011
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »