SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1982
ID e produktit :
95939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 280 se 126 automatik 1982 diesel 2,5 motorri 4 dyer punon shum mir dhez lehte librezen e ka ne benzin e kam kontraten qe e kam ble veturen vetura eshte e qlajmruar me kohe tabelat ks mund te regjistrohet perseri edhe ne ks edhe ne rks e ka baterin e re edhe gurnet ne 4 rrotat gurnet e reja veturen mund ta shihni prej ores 6 mbremje gjindemi ne Vushtrri 049394043

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
faton
Mitrovicë
049394043
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »