SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat punto 1.9 jtd dizell
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
95945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet automjeti ne gjendje te rregullt viti 2002 me targa kosovare automjeti posedon 4 dyer , klim posedon

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Prizren
044425802
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »