SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes c220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
95949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes c 220 esht klimatronik ka 6 shpejtsi viti 2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Emir
Prizren
044 229 046
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »