SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedse gl 350 blutec
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '15
Lloji :
Mercedes 350
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
350.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
95952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES BENZ GL350 VITI PRODHIMIT 2011 ME NAFTE (BLUETEC), DIESEL ME PANORAMA DHE ME CAMERA BLU ME BEZHE, MAKINA NDODHET NE KS ME TABEL AMERIKE S me 8 ulse
. .Retrevizor ne pashqyre
Xhamat color fabrikisht
Tavani Panoram plus krom krejt
Me pull mu dhez mi hap dyrrt
Muzika extra
Plus sistem te vozitjes comfort,normal,sport fabrikisht,hapja dhe mbyllja e gepekut elektonike,
.Ndrruesin e shpejtsive : Automatik tiptronik 7 G tronik shpejtsi Vollan + Distronik Sistemin per ndjekje te veturave dhe distanc kontroll,
,8Ulset elektronike dhe me nxemje me thtothje
.Navigacion te madh DWD Tv + dvd ,brapa mp3 plus magazin me 8 cd .Klimatronik 4zonale klim para dhe mbrapa .Bordkompjuter te madh kollor .Airbag x12 .Gjomat electronic .Pasqyre elektronike dhe me nxemje+palohen,dhe senzor ne pashqyre per tejkalim,
.Komanda ne vollan,plus shpejci
.Tempomat .Retrevizor ne pashqyre.
..Airbag x14
.Senzor shiu .
.Senzora para mbrapa
camer para mbrapa
Informata rreth publikuesit
Nik
Drenas
044636227
[harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »