SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530 Diesel
Çmimi :
€21,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Lloji :
BMW 530
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
95953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 530
3.0 diesel
175,000 te kaluara
Vitimi i prodhimit: Fund 2010

Vetura eshte e doganuar me librez te veteraneve te luftes.

Kontakto Albertin ne numrin 044 267 734
Informata rreth publikuesit
Lirim
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »