SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Seat Arosa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Lloji :
Seat Arosa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
156
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
1998
ID e produktit :
95956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat arosa 1.0 benzin. I sapo ardhur nga Zvicrra 150.000 klm

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vllaznim
049533061
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »