SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1993
ID e produktit :
95962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra 2.0Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Drenas
049535992
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »