SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Caravelle T5 - 2011 - 2.0 tdi (kombi buss)
Çmimi :
€23,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen Sharan
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
90,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
95987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet
Caravelle T5 2011 tdi 2.0

• Ngjyra: Hiri
• +90.000 Km
• 140 PS
• DSG
• Comfortline
• Europe Navigation
• Klimatronik
• 8 ulse

Kombi bussi esht ne gjendje te rregullt me targa te huaja, esht dora e par, esht vetur luksoze, ekonomike dhe e pershtatshme per familje, gjdo sen me liber servisi e garantuar.

Per momentin gjindet ne Gjermani

Video: www.youtube.com/watch?v=F3uxsz3vjIc 

Çmimi 23000, pa dogan
Informata rreth publikuesit
L
Prizren
044 691 551
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »