SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Astra 1998 2.0 16v
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1998
ID e produktit :
95991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel astra 2.0 16v automatik tiptronik me klim gjama elektronike pasqyre elektronike fellne 17c ne gjendje shum te mir. 045278341

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prizren
045618616
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »