SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 318d 2.0 dizell 2006
Çmimi :
€9,250.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '16
Lloji :
BMW 318
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
96001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 318d te vitit 2006 ne gjendje te shkelqyer. Kjo seri e bmw 318d perfshin pakon ekonomike me shpenzime minimale. Vetura permban bord kompjuter, 6 shpejtsi, business media, start stop butonin, 2 qelsa, komanda ne timon, 2 par sete gomash. Vlene te ceket se vetura ka regjistrim te plote 1 vjeqar. per me shume informata telefon ne numrin 044164606
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Pristina
049225925
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »