SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NISSAN JUKE SPORT-1.6 Liter
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '15
Lloji :
Nissan Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
66,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
96037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet NISSAN-JUKE-1.6 Liter
Informata rreth publikuesit
Christian
Prishtinë
0698726569
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »