SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw x5 2005
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '15
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
134,008
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
96044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw x5 fund 11 muaj 2004 benzmundesi nderrimi audi a6 passat cc 2.0 pres bleres serioz per kontakt+37745386619

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avni
Gjilan
045386619
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »