SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 607, diesel 2.2 HDI Full Extra
Çmimi :
€3,950.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Lloji :
Peugeot 607
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
96045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 607, diesel 2.2 HDI Full extra,
-ABS, ESP,
-Navigacion, 
-Klimatronik, 
-Airbeg 12,
-KW 98, PS 133
-Mbyllje qendrore,
-Perde automatike,
-Senzora parkingu,
-Radio shanzher 6 cd,
-Dritat dhe fshesat me senzora
-Viti i prodhimit në fund të 2003, 
-Pasqyret, karriget dhe dritaret elektronike,
-Regjistrimi i tretë në KS, skadon 10.12.15
-Hargjimet: 6.8 l/100 km
5.5 l/100 km
9.5, l/100 km
I servisuem së bashku me set të llamelles, filtera dhe vaj në gusht 2015, në gjendje shumë të mirë optike dhe teknike.
Informata rreth publikuesit
Kosovë
Besianë
044295593
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »