SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vw caddy 1.9sdi
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1996
ID e produktit :
96064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vw caddy 1.9 sdi ne gjendje te rregullt regjistrim nuk ka tabelat jan te qlajmrum per me shum info ne ket nr 044711956

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
alban
Ferizaj
044711956
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »