SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 206 xs - 2003
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '15
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
96067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot 206 xs 1.6 16v
E rregulluar sport SPARCO
Dritat eagle eays lled
Karrige ekstra
Cd player , zmadhues Pioner dhe Blaupunk
Airbag , lock children ,
E ardhur nga Zvicra . Ne gjendje te rregullt . Shpenzime jo te medha . Shum e shpejt !
Informata rreth publikuesit
Valmir
044 969 523
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »