SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206 HDI Viti 2004
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '15
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
ID e produktit :
96075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 206 HDI
Viti Prodhimit 2004
Motorri 1.4 Diesel
Regjistrim 1 vit te plot
tabela 01 Prishtine

Tel: Ose Viber 045 545 182
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
045 545 182
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »